Koučings Tumsā

Ikdienā mums ir ļoti daudz un dažādi notikumi, kas novērš uzmanību no paša svarīgākā - no SEVIS un savām sajūtām! Brīdī, kad dators ir izslēgts, telefons kluss, apkārtējā vide nav manāma un neviens Tevi nevērtē un nevienu nevērtē Tu, ir iespēja pievērsties TIKAI SEV un savām sajūtām.


Tieši tādēļ ir radīts inovatīvs risinājums - koučings tumsā. Tā būs 1h un 20 minūtes, kuras pavadīsi pilnīgā klusumā un tumsā kopā ar kouču. Tev būs iespēja, neviena netraucētam, pievērsties savai iekšējai pasaulei, izprast un sajust, ko domā tieši Tu, par sev aktuālajiem jautājumiem un kā tieši jūties savā ikdienā.


Es apsolu, ka pirmās 15 minūtes būs neveiklas, Tu gribēsi pretoties un mēģināsi kaut ko saskatīt, lai nonāktu atpakaļ komforta zonā. Pēc 15 minūtēm Tu sāksi ļauties un pat izbaudīt procesu, ka apkārtējais fons ir dziļa tumsa un nav nepieciešams prātot par otra reakciju vai uzlikt kādu no  savām maskām.


Ideju iedzīvināja vakariņas tumsā, kuras Latvijā piedāvā restorāns Olīve. Brīdī kad baudāmais ēdiens nav redzams, mēs vienkārši esam spiesti ļauties savām maņām, kas ikdienā ir atbīdītas otrajā plānā. Pēkšņi garšas kārpiņas nosaka visu - vai garšo, vai gribas vēl un to, kas tas vispār ir par ēdienu! Ikdienā, mēs jau pirms paša ēšanas procesa uzbūvējam konkrētas ekspektācijas par ēdiena izskatu, garšu un to kā tam būtu jāgaršo. Tieši tāpat ir ar mūsu sajūtām.

Ieguvumi:

  • 100% kontakts ar sevi;
  • 80 minūtes sev svarīgo jautājumu izprašanai;
  • Sevis sadzirdēšana;
  • Piedzīvojums, jaunas emocijas un galvenais atbildes, kuras jau ilgi ir slēpušās tevī pašā.
Norises vieta: Ģertrūdes iela 56

Investīcijas: 145 EUR+PVN