Šī ir lieliska iespēja Tev izmēģināt kaut ko jaunu

Ja esi cilvēks, kurš nebaidās izmēģināt un iegūt jaunu pieredzi;

Tev ir komanda, kurai varētu palīdzēt skats no malas;

Jau kādu laiku esi vēlējies aprunāties par profesionālo darba dzīvi, atrisināt kādu konfliktu vai ir kāda situācija, kas neliek mieru, tad piesakies uz bezmaksas nodarbību.

Šobrīd aktīvi apgūstu “Vadības psiholoģija un supervīzija” maģistra programmu. Lai to veiksmīgi izdarītu, man ir nepieciešamas prakses stundas individuālajā un grupas supervīzijā, tieši tāpēc šis ir īstais brīdis Tev iegūt jaunu pieredzi.

Supervīzija– ir mērķtecīgi organizēts konsultatīvs un izglītojošs atbalsts, ko profesionālajā kontekstā saņem indivīds, grupa vai organizācija ar mērķi pilnveidot profesionālo kompetenci un profesionālās darbības kvalitāti. Sākotnēji tā attīstijās sociālajā sfērā (atbalsts cilvēkiem, kuri strādā krīzes centros, paaugstināta stresa apstākļos u.c.). Šobrīd supervīzija ir ienākusi biznesa vidē kā atbalsta instruments darbiniekiem un vadītājiem.

Mums katram ikdienā sakrājas dažādas emocijas, notikumi, mini konfliki un situācijas, kuras nevajadzētu “nest” mājās un pie vīna glāzes ar draugiem īsti nebūtu korekti risināt. Tieši šādiem nolūkiem ir paredzēta supervīzija, lai izprastu, atrisinātu, “atlaistu” notikumus, atrastu sevī resursu, lai tiktu ar tiem galā.

Mēs strādāsim ar Tev piemērotākajām metodēm – sarunu 1:1, grupu supervīziju, mākslas metodēm, iztēles kārtīm, jebko, kas Tev būs noderīgs. Vispiemērotākās metodes tiks atrastas, kad konkretizēsim mērķi. Pirms sadarbības tiks slēgta vienošanās par konfidencialitāti.

Raksti: elina@pelcere.lv un vienosimies par apbusēji izdevīgu laiku un vietu.