Testa brauciens dzīvei

Es vienmēr esmu uzskatījusi, ka sevi nevajag uztvert pārāk nopietni un dzīvē vajag spēlēties. Tas izklausās vienkārši, bet ikdienas skrējienā, nav nemaz tik viegli šo īstenot. Tieši tāpēc man telefonā ir atgādinājums, kas katru dienu plkst. 15:00 man pajautā: “Vai tas, ko Tu dari šobrīd, Tevi tuvina taviem mērķiem?”. Tad nu man ir iespēja apstāties un saprast, iespējams, ka ir īstais brīdis kaut ko mainīt.


Kā saprast, kādi tieši ir mani mērķi? 


Es informāciju labāk uztveru vizuāli, tieši tādēļ es esmu sajūsmā par platformu https://www.pinterest.com Kad gribēju atrast sev piemērotu dzīvesveidu un mērķus, es izveidoju albumu “Life”. Šķirstīju dažādas bildes, lai sajustu, kuras man rezonē, kurās es arī gribētu piedalīties un svešu cilvēku vietā, redzēt savu un draugu sejas. Tā pamazām es sapratu, kas varētu būt tā nākotnes dzīve un mērķi, kurus vēlos īstenot. Tad sākās interesantākais process - testēšana. Lai nedzīvotu svešu cilvēku, iedomātu dzīvi, man vajadzēja saprast, vai man patīk tikai bilde, vai es patiešām esmu tajā bildē. Ņēmu pa vienai bildei un notestēju to dzīvē. No dažām idejām man nācās šķirties. Piemēram, man patika ceļojums uz Ņujorku, bet dzīvot es tur negribētu. Man patīk vindsērfings, bet ūdensslēpes nav manas. Mani aizrauj braukšana ar motorolleri un ceļošana vienai, bet niršana izskatās labāk bildēs, nekā manās sajūtās. Tā pamazām atlasījās darbību līmenī pāris idejas. Tad sekoja nopietnāks darbs ar sevi. Kādus lēmumus pieņem cilvēks, kurš dzīvo šādu dzīvesveidu, kāda ir viņa domāšana, uzskati, sajūtas. Kas man ir jāiemācās, lai es pa īstam arī dziļākajos līmeņos būtu es pati, kura dzīvo tik foršu dzīvi, kādu redzēju bildēs un testēju.


Tas prasa nopietnu iedziļināšanos savās emocijās, bailēs. Es katru dienu pamanu un piefiksēju savas ierobežojošās domas un bailes, kas saka, ka tik labi nevar dzīvot. Es tām vairs neklausu, Pēdējais pierādījums bija mirklis, kad stāvēju pie tetovēšanas salona durvīm un jutu, ka mani pārņem milzīgas bailes. Bailes no sāpēm, nezināmā, lēmuma pareizības, iespējamās nožēlas u.c. Ieelpoju un sapratu, ka drīkstu baidīties, bet bailes vairs nevar būt mans attaisnojums nedarīt. Nospiedu rokturi un gāju iekšā.


Būtība: Ļaut sev izbraukt testa braucienu savai iedomātajai dzīvei. Spēlēties un darīt neskatoties uz to, ka ir bail.


Dennler Discoveries: https://www.facebook.com/dennlerdiscoveries/videos/525910234492966/